06-10299555
info@satokokitahara.nl

Doe mee Januari

Vrijblijvende events voor kids van 7 – 11 jaar

In januari viert Scouting Satoko Kitahara de start van het nieuwe jaar. We organiseren verschillende bijzondere opkomsten om je bekend te maken met het plezier van de diversiteit van het scoutingspel.

Scouting Satoko Kitahara? Wat is dat?

Onze scouting is een waterscoutinggroep voor meiden. Al sinds 1963 zorgen wij voor activiteiten voor meiden. Onze enthousiaste vrijwilligers bieden wekelijks de leukste activiteiten aan, waarbij plezier, uitdaging en afwisseling centraal staan. Jouw dochter is vanaf 7 jaar van harte welkom om met ons mee te doen. 

Wat is er te doen tijdens de doe mee dagen?

  • Help de egel te winter door!
    zaterdag 11-01-25, 10:00 – 12:00 uur
  • Mega Loombandjes knutselen
    zaterdag 18-01-25, 10:00 – 12:00 uur
  • Muziek bingo (a la Hitster)
    zaterdag 25-01-25, 10:00 – 12:00 uur
  • Het Perfecte Plaatje
    zaterdag 01-02-25, 10:00 – 12:00 uur

Waar kan ik me aanmelden?

Leuk dat je dochter langs wil komen!
Aanmelden kan via het volgende formulier of door een berichtje te sturen naar 06-10299555 (Natascha van der Heiden).

Scouting Satoko Kitahara bouwt schuilhuisjes voor egels

De Welpen van meisjescouting Satoko Kitahara hebben afgelopen zaterdag schuilhuisjes voor egels gebouwd. En neergezet bij stadsboerderij Landzigt.

Wildopvang Haaglande heeft afgelopen zaterdag op bij stadsboerderij Landzigt in Leidschenveen de egel Vulcano uitgezet. Samen met de Welpen van Scouting Satoko Kitahara is er een voerstation neergezet en zijn er schuilhutjes getimmerd. Deze hutjes zijn op verschillende plekken op de boerderij neergezet zodat de egel, en hopelijk straks nog wat van zijn vriendjes, daar kan schuilen.

De meiden hebben veel plezier gehad met het in elkaar timmeren van de huisjes en vonden het leuk om meer te horen over hoe egels leven. Volgende week zaterdag gaan ze iets heel anders doen, namelijk mega loombandjes maken. Benieuwd hoe dat eruitziet? Kom dan gratis meedoen.

Deze activiteit is voor meiden tussen de 7 en 11 jaar start om 10:00 uur bij onze locaties in Leidschendam in Freddies Hoeve op de Van Ruysdaellaan. En in Leidschenveen in de Stadboerderij Landzigt aan de Aristtoleslaan. Je mag drie keer gratis komen kijken. Kijk voor meer informatie ook eens www.satokokitahara.nl